10 літературних новинок "Книжкового Арсеналу"

Цьогорічний "Книжковий Арсенал" представить безліч нових видань найрізноманітніших напрямів, а щоб не загубитися в книжковій безкінечності, пропонуємо огляд деяких з них.

 

Цьогорічний "Книжковий Арсенал" представить безліч нових видань найрізноманітніших напрямів, а щоб не загубитися в книжковій безкінечності, пропонуємо огляд деяких з них

Один з найбільших книжкових фестивалів України розпочнеться вже наступного тижня. Як і завжди, видавці представлять літературу найрізноманітніших жанрів, і знайти книжку собі до душі зможе навіть найвибагливіший читач. 

Історичні свідчення, філософські романи, дитячі казки та інтелектуальні детективи – це далеко не повний перелік жанрів міжнародного літературного ярмарку.

Еспресо.TV вибрало 10 літературних прем'єр, з якими пропонує познайомитись на "Книжковому Арсеналі".

Ісабель Альєнде. "Оповідки Еви Луни"

null

Її називають "Габріель Гарсіа Маркес у спідниці". Ісабель Альєнде – одна з найвідоміших латиноамериканських письменниць сучасниці. Книги видатної чилійки перекладені 27-ма мовами світу, і цього року її роман вперше виданий і в Україні. 

Вибір українських видавців зупинився на її романі "Оповідки Еви Луни", написаному в 1989 році. Хоча відтоді Альєнде написала ще 16 творів, і останній з них - у 2015-му.

"Оповідки Еви Луни" - це 23 історії кохання і зради, дружби і ворожнечі, честі та безчестя. Але багата уява письменниці та її почуття гумору виводять роман за рамки суто жіночої книжки.

Ларс Свендсен. "Філософія свободи"

null

Сучасний норвезький філософ та письменник зачіпає теми, які не припинять цікавити ніколи. У Ларса Свендсена на старі питання є нові цікаві відповіді. Тож його нова книга "Філософія свободи" цілком може отримати немало прихильників серед українських читачів. 

Тема свободи доволі близька українцям. Свобода – один з найцікавіших феноменів існування людини. Оригінальність книжки норвезького вченого в тому, що він вибудовує цілісну концепцію свободи та формулює своє розуміння поглядів інших філософів і теорій. 

Нова робота Свендсена намагається відповісти на питання: що потрібно людині, щоб почуватися вільною? Яке суспільство ми маємо розбудувати, щоб його можна було назвати вільним? Які загрози чекають на свободу в сучасному суспільстві?

Еспресо.TV, ДАР'Я ТАРАСОВА, 15.04.2016