25 Форум видавців: 25 книг, які точно варто прочитати

Форум видавців у Львові – найочікуваніша подія року не лише для усіх книгоманів, але й для тих, хто не уявляє початку осені без літературної метушні. Цьогоріч найбільший книжковий ярмарок країни ювілейний – 25-й. І триватиме він з 19 по 23 вересня.

Лабіринт із книжкових стендів у Львівському палаці мистецтв, стоси книг у руках і улюблені письменники на львівських вулицях – магії Форуму видавців неможливо опиратися. Хочеться купити все і одразу, проте і книжкові полиці, і гаманці мають свої ліміти. Для того, аби ви не розгубилися серед книжкового хаосу, ми підготували перелік найцікавіших і найочікуваніших новинок від українських видавництв.

Хуліо Кортасар "Усі вогні – вогонь"

Форум видавців книги Картасар
Хуліо Кортасар "Усі вогні – вогонь", "Видавництво Анетти Антоненко"

Збірник малої прози "Усі вогні – вогонь" вважають однією із найважливіших книг, написаних іспанською мовою. Кажуть, знайомство із творчістю видатного аргентинського письменника Хуліо Кортасара варто починати саме із неї. Магія, вплутана у звичну картину світу, неодмінно розширить категорії "прийнятого" і "звичного". До цього видання увійшли 5 оповідань, перекладених раніше, а також три оповідання, які відсутні у виданні 1983 року.


24 канал, 19.09.2018