Книжковий арсенал 2018. Десять найочікуваніших книг

На цьогорічному Книжковому Арсеналі буде представлена велика кількість новодруків, і тому, щоб не загубитися в морі інформації, потрібен гід з найцікавіших видань, на які ми всі чекали. Задоволені мають залишитися не лише любителы готичноъ прози, соціальної мелодрами та ретро-романів, але й ті, кому цікаві сучасне мистецтво, історія, культура.


Ісабель Альєнде. Там, за зимою. – Л.: Видавництво Анетти Антоненко, 2018

 

Історія чилійської жінки - це справжній калейдоскоп доль і життів, якими багата латиноамериканська культура. Героїня роману не так давно мешкає в нью-йоркському Брукліні зі своїм песиком, Викладає в університеті за шестимісячним контрактом, варить юшку, «здатну підняті з могили мерця», і в свої шістдесят два роки шукає заміну покинутому коханцю, мріючи завести роман з колегою, який здає їй квартиру.

Той має старого батька, живе з чотирма котами і боїться померти на самоті. І тільки аварія на засніженій вулиці, яка привела в їх будинок молоду латиноамериканку, переплела долі та життя. Як дивовижний камертон, вона змушує героїв розповісти свої історії, повідавши свою, з братом-бандитом і втечею на заробітки. Тож читач не занудьгує на карнавалі екзотичних історій і пригод, які чекають на трійцю героїв, що несподівано об’єдналися зимової ночі в сонному Брукліні.

 

Новое время, Ігор Бондар-Терещенко, 29.05.2018