Книги: «Жінки душі моєї»

Новинка
Готується до друку
Повний розмір обкладинки
Анотація

Кожен прожитий рік і кожна зморшка розповідають мою історію.

Ісабель Альєнде поринає у свої спогади і пропонує нам зворушливу книжку про її ставлення до фемінізму і того факту, що вона є жінкою, водночас стверджуючи, що доросле життя треба проживати, відчувати і насолоджуватися ним на повну силу.

У “Жінках душа моєї” велика чилійська письменниця запрошує нас супроводити її у цій особистій і хвилюючій мандрівці, в якій вона переглядає свої зв’язки із фемінізмом з дитинства і до нині. Згадує деяких дуже важливих її житті жінок, як-от Панчіту, Паулу чи літагентку Кармен Бальсельс, за якими тужить; таких видатних письменниць, як Вірджинія Вулф чи Маргарет Етвуд; молодих мисткинь, які злютовують бунтарство свого покоління, або, серед багатьох інших, тих безіменних жінок, що пережили насильство і які, сповнені гідності і відваги, підводяться і йдуть уперед…  Вони ті, хто незмінно супроводжував її по життю і так її надихають: жінки її душі. Наостанок вона міркує також про рух  #MeToo, який підтримує і високо цінує, про нещодавні соціальні заворушення в її рідній країні і - чому ж ні - про ситуацію, в якій усі ми, на цілій планеті, живемо з приходом пандемії. І все це -  не втрачаючи тієї характерної для неї пристрасті до життя і наполягаючи, що попри вік завжди є час для любові.

Ісабель АЛЬЕНДЕ про свою книжку

Про автора

Ісабель АЛЬЄНДЕ [Isabel Allende]

Фото © Casey Mitchell визначна чилійська письменниця-романіст, журналістка, сценаристка, акторка, племінниця Сальвадора Альєнде. Ісабель Альєнде займається журналістикою, пише театральні п'єси і викладає літературу в декількох університетах. Одна з найбільш відомих латиноамериканських письменниць.... Детальніше