Фотогалерея

Презентація книги Бенджаміна Мозера «Зонтаґ. Життя і творчість»


21 Квітня 2023
Наталія КЛИМЧУК    Бенджамін МОЗЕР [Benjamin Moser]   
ЗОНТАҐ. Життя і творчість    `

Книгарня «Є» та «Видавництво Анетти Антоненко» запрошують на презентацію книжки Бенджаміна Мозера «Зонтаґ. Життя і творчість», що відбудеться 21 квітня у київській Книгарні «Є», вул. Лисенка, 3. Початок о 18:30.

Про книжку «Зонтаґ. Життя і творчість» говоритимуть:
Бенджамін Мозер – американський журналіст та перекладач, автор книжки (онлайн).
Володимир Єрмоленко – філософ, есеїст, перекладач, доктор політичних студій.
Наталія Климчук – перекладачка.

Про книжку:
Приголомшлива історія життя й творчості, або життєтворчості Сюзан Зонтаґ, яка змінила культуру ХХ століття. Письменниця й громадська діячка, філософ, сценарист, режисер театру і кіно, авторка фундаментальних праць про фотографію і стиль, мистецтво і політику, літературу й пристрасть, гендер і сексуальність ... страждання й біль.

Журналіст і перекладач Бенджамін Мозер працював над романом-портретом однієї з найславетніших інтелектуалок ХХ століття понад сім років, вивіряючи факти і розвінчуючи міфи, та створив цілісну картину з розповідей понад 600 людей (з різних куточків світу — від Мауї до Стокгольма, від Лондона до Сараєво). А також сучасників, друзів і рідних, які вперше публічно розповіли про стосунки із Сюзан, як зокрема Енні Лейбовіц.

У чому ж її таємниця? Невже лише в прагненні «більше бачити, більше чути, більше відчувати»? Й чому на смертному одрі вона сказала: «єдина реальна річ — це книжка»?

Про автора:
Бенджамін Мозер – автор книжки «Чому цей світ: Біографія Кларіс Ліспектор», фіналіст Національної нагороди Національного кола критиків книги та «Нью-Йорк Таймс» у 2009 році. Робота про Кларіс Ліспектор принесла Бенджаміну міжнародну популярність, він отримав першу у Бразилії Премію за культурну дипломатію. Опублікував переклад французькою, іспанською, португальською та нідерландською мовами. Колишній оглядач книжкових журналів Harper's Magazine та The New York Times Book Review, також писав для The New Yorker, Conde Nast Traveler та The NY Review of Books.

Фото © Андрій Резніченко

Дякую Volodymyr Yermolenko за цікаву дискусію і глибинне розуміння,

Natalia Klymchuk, перекладачу фундаментальної праці, автору Бенджаміну Мозеру,

Посольству США в Україні, а саме Джефф Анісман, керівник Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні, Olha Krekoten, помічнику аташе з питань культури Посольства США в Україні, координатору програми перекладів

за презентацію книжки Бенджаміна Мозера «Зонтаґ. Життя і творчість».