Книги: «Уявлена глобалізація»

Чорний тиждень 21.11.2022 - 30.11.2022

  • Даруємо знижки на ВСІ (паперові та електронні) книжки:
  • - 20% — < 500грн. сума замовлення
  • - 30% — 501-1000грн. сума замовлення
  • - 40% — 1001-2000грн. сума замовлення

З інформацією про спосіб оплати та доставки ознайомтесь в розділі КНИГАРНЯ/про інтернет-книгарню.

Анотація

Спільне видання з видавництвом «Ніка-Центр»

Книжка всесвітньо відомого аргентинського антрополога, соціолога, культуролога Нестора Ґарсії Канкліні «Уявлена глобалізація» – це дослідження масової та міської культури, нових неординарних процесів реальності, культурних змін і пошуків управління ними. Після двох десятиліть дослідження глобалізації як невідворотної долі сьогодення автор розглядає втрачені взаємопроникнення і нерівності та нерівномірності процесів глобалізації. Багато уваги приділено проблемам урбаністики, міському просторові як уособленню глобалізації, а також поняттю пограниччя, його впливу на глобалізований світ.

Розрахована на соціологів, політологів, економістів і культурологів, а також на широкий загал читачів, яких цікавить розвиток сучасних суспільств.

 

 

Про автора

Нестор Ґарсія КАНКЛІНІ [Néstor García Canclini]

(нар. 1939) – всесвітньо відомий аргентинський антрополог, соціолог, культуролог, дослідник мистецтва і літератури та письменник-есеїст. Він закінчив Національний університет Ла Плати у 1975 р., захистив там докторську дисертацію. Здобув ступінь доктора в Університеті Париж X – Нантер. Викладав в уні... Детальніше


ЗМІ про книжку Показати всі (6)
Новини про книжку