Книги: «Шпигуни султана. Агентурні, саботажницькі та корупційні мережі XVI століття»

Анотація

Спільне видання з видавництвом «Ніка-Центр». 

Автор наче гортає перед читачем сторінки сотень европейських та османських першоджерел, давніх хронік і поцвілих документів. Історик описує Середземномор’я епохи Османів як нескінченну систему суспільних зв’язків і мереж, за якою маліє ворожнеча між християнством й ісламом. Та насамперед в оповідках від Емрага Ґюркана фігурують й уславлені, й досі невідомі персоналії з їхніми чеснотами та вадами, дужими й слабкими рисами. Шпигуни на його сторінках невтомно плетуть інтриги, зазнають жорстоких катувань, збирають безцінну інформацію, отож – і нишпорять від холодних берегів Британії до спекотного Ірану. А доконечне осердя цього людського моря – Стамбул, або ж «столиця щастя», – найдавніший осідок для розвідок та агентури з найрізноманітніших країв.

Видання доповнено словником османських термінів, що стане в пригоді і початківцям, і фахівцям у студіях турецької минувшини.

Про автора

Емраг Сафа ҐЮРКАН [Emrah Safa Gürkan]

турецький професор, автор науково-популярних бестселерів з османської минувшини. Володіючи іноземними мовами, історик поєднує унікальні близькосхідні першоджерела з – европейськими. Окрім того, він – першопроходець у такій захопливій дослідницькій тематиці як то: османські шпигуни й корсари. За багат... Детальніше