Книги: «Навздогін за мрією. Розкриваючи загадки Тихого океану»

Анотація

Спільне видання з видавництвом «Ніка-Центр»

Сьогодні складно уявити, наскільки загадковим і небезпечним поставав океан в очах давніх мореплавців. Вони вирушали світ за очі, розшукуючи чарівні острови й таємничі континенти, ризикуючи власним життям і назавжди змінюючи життя корінних мешканців відкритих ними земель. Але що рухало цими людьми і яким вони уявляли собі світ «на тому боці планети»? Можливо, десь за океаном лежить Великий південний континент, де проживають «антиподи» або «песиголовці»? Або ж там ховаються славнозвісні острови біблійного царя Соломона, сповнені неймовірних багатств?

Книжка Джона Данмора «Навздогін за мрією» є короткою та яскравою розповіддю про відкриття Тихого океану, а також про уявний світ людей, чиї відвага, розум і відчайдушність зробили світ зрозумілим і дозволили накреслити сучасну карту світу. Морські офіцери та зухвалі пірати, щирі поборники Христової віри та корисливі торговці, письменники та нау­ковці – всі вони зробили суттєвий внесок в опанування Тихого океану та розвінчання численних вигадок, які захоплювали людський розум впродовж багатьох століть.

Для широкого кола читачів.

Про автора

Джон ДАНМОР [John Dunmore]

Джон Данмор (нар. 1923) – новозеландський історик, письменник і книговидавець, один із найґрунтовніших знавців історії європейського мореплавства доби великих географічних відкриттів. Народився у Франції, а після завершення Другої світової війни здобув ступінь бакалавра у Лондонському університеті. У... Детальніше