Книги: «Погода, яка змінила світ»

Анотація

Спільне видання з видавництвом «Ніка-Центр». 

Для завоювання світу зазвичай достатньо військової або економічної потуги. Для підкорення погоди цього замало. Жодній імперії в історії це не вдалося. Могутній супротивник – погода – перемагає всіх.

Досвідчений журналіст, цікавий оповідач Маркус Розенлунд, подорожуючи машиною часу крізь століття, демонструє, як погода руйнувала цілі цивілізації та визначала переможців воєн. Крізь сплетіння наукових фактів з історією та суспільними науками ви дізнаєтесь, який існує зв’язок між казковими тролями і кліматичними змінами, між «Криком» Едварда Мунка та виверженням вулкана, між поразками видатних полководців і примхами стихії. Втім, ця книжка – не набір сухих фактів. Пояснюючи складні речі простими словами, часом із гумором, автор застерігає проти того, що може статися, коли нехтувати глобальним потеплінням сучасності.

«Погода, яка змінила світ» – безумовний подарунок для поціновувачів художнього репортажу, кліматології та історії.

Про автора

Маркус РОЗЕНЛУНД [Marcus Rosenlund]

© Мііка Пірінен (нар. 1969)   Науковий журналіст національної телерадіомовної компанії Фінляндії. Понад двадцять років працював над популяризацією науки. Нагороджений премією імені Топеліуса за свою науково-популярну радіопрограму «Квантовий стрибок». ... Детальніше