Книги: «Подія у місті Ґоґа»

Анотація

«Чи Вам буває страшно, коли на вулиці зненацька роздається кульгава хода, а тоді крок завмирає і не рушає далі?» В одному з інтерв’ю Славко Ґрум, видатний словенський драматург-експресіоніст розповів, що ця репліка, яку кинула одна дівчина серед ночі у темному будинку в передмісті, стала першим поштовхом до написання п’єси «Подія у місті Ґоґа».

В такий от момент зависання між двома кроками, в атмосфері очікування Чогось минає життя мешканців міста Ґоґа. Міста, в якому не відбувається геть анічогісінько.Міста, яке не відпускає. Міста, темні будинки якого приховують страшні таємниці.

«Подія у місті Ґоґа» – незвичайна п’єса, де мозаїку з мрій, страхів, сподівань та ілюзій має скласти саме читач і глядач.

Про автора

Славко ҐРУМ [Slavko Grum]

Славко Ґрум (1901-1949) – словенський драматург і прозаїк, автор науково-популярних нарисів із психоаналізу. Народився у містечку Шмартно при Літії, згодом сім’я переселилася у Ново место, де минуло дитинство майбутнього письменника. Вивчаючи у Відні медицину, Славко Ґрум захопився театром. Під... Детальніше


Галерея