Книги: «Королева краси з Лінана. Людина-подушка. Усікновення руки в Спокані»

Анотація

Мартін МакДона — сучасний ірландський драматург і кінорежисер, п’єси якого ставлять провідні театри світу. Постановки неодноразово організовували і в Україні.

У п’єсі «Королева краси з Лінана» заторкнуто проблеми нерозуміння й непорозуміння між поколіннями батьків і дітей, де стара егоїстична матір тримає при собі все життя доньку, занапащаючи її особисте щастя, що зрештою скалічує життя усім.

У п’єсі «Людина-подушка» автор вдається до метафор, щоб окреслити проблему жорстокого поводження з дітьми й зображає варіанти того, до чого призводить скалічена з малих літ дитяча психіка, в якій дійсність вже неможливо відмежувати від вигадки.

А в п’єсі «Усікновення руки в Спокані» зображено чоловіка, який усе життя витратив на пошук того, що йому не потрібно й повернути це загалом не вдасться. Та найбільшим розчаруванням для нього стає те, що шукане завжди було з ним, а він цього не помітив.

Про автора

Мартін МАКДОНА [Martin McDonagh]

(1970) — культовий ірландсько-американський драматург і кінорежисер. Критики обґрунтовано ставлять його театральний доробок на рівні з творами Семюела Беккета, Антона Чехова й Едварда Олбі. Лейтмотив п’єс МакДона — ідентичність периферійної, ізольованої людини, яка прагне втілити життєві мрії, проте ... Детальніше


ЗМІ про книжку Показати всі (10)
Новини про книжку Показати всі (4)
Галерея