Книги: «ВІЙН@: битви в кіберпросторі»

Анотація

Спільне видання з видавництвом «Ніка-Центр». 


Наші мрії донедавна були пов’язані з міжгалактичними мандрівками та підкоренням космосу, квітами на Марсі й корисними копалинами на Юпітері… А поруч тривала розробка стратегій війн, армії шпигунів (або розвідників) наполегливо полювали на надсекретні дослідження.

Інформаційна революція кінця тисячоліття змінила майже все. Сьогодні шпигунам не потрібно викрадати паперові документи з офісів чи підслуховувати розмови інженерів у кабінетах. Вони навчилися цупити інформацію віддалено, за допомогою комп’ютерних мереж.

Відомий американський журналіст Шейн Гарріс ретельно дослідив етапи розвитку військово-мережевого комплексу США, питання кібершпигунства та стратегій кібервійн – війн майбутнього.

Ця книжка стала підсумком його багаторічної роботи.

Новітні технології тепер є буденністю в житті майже кожного з нас. Не варто їх недооцінювати. Інтернет приховує чимало несподіванок, загроз і пасток. Будьте пильними та обережними!

Про автора

Шейн ГАРРІС [Shane Harris]

Американський журналіст і письменник. Спеціалізується на висвітленні роботи американських спецслужб. Член фонду «Нова Америка». Працював провідним аналітиком журналу Foreign Policy, кореспондентом журналів Washingtonian, National Journal.У 2010 році отримав приз Джеральда Форда «за видатні публікації... Детальніше


ЗМІ про книжку