Автор: «Серджіо БЕНВЕНУТО [Sergio Benvenuto]»

Серджіо БЕНВЕНУТО [Sergio Benvenuto]


(нар. 1948 року у Неаполі, живе у Римі) – відомий італійський інтелектуал-психоаналітик, практик і теоретик, філософ і письменник. Вивчав психологію в Університеті Парижа VII – Дені Дідро (1967-1973), де був слухачем на семінарах Ролана Барта та Жака Лакана.

Один із провідних учених Римського інституту когнітивних наук і технологій при Національній науково-дослідницькій раді (CNR) Італії. Член Європейського інституту вищої освіти з психоаналізу – міжнародної установи, заснованої в Парижі, що включає школи різних європейських країні. Почесний професор Міжнародного інституту глибинної психології (Київ, Україна). У 1995 заснував часопис «Європейський журнал психоаналізу» (European Journal of Psychoanalysis) і став його головним редактором.

Активно співпрацює з культурними та науковими журналами світу, такими як Telos (Нью-Йорк), Lettre Internationale (у німецькій, французькій, іспанській, угорській, румунській, італійській редакціях), Texte (Відень), RISS (Берлін), Journal for Lacanian Studies (Лондон), L'évolution psychiatrique (Париж), Division/Review (Нью-Йорк), Cliniques Mèditérranéennes (Марсельe). Переклав на італійську для видавництва «Einaudi» «Séminaire XX: Encore» («Семінари. Книга 20: Ще») Жака Лакана.


ЗМІ про автора