Автор: «Тармо КУННАС [Tarmo Kunnas]»

Тармо КУННАС [Tarmo Kunnas]


Тармо Куннас (нар. 1942 р. у Тампере) – сучасний фінський письменник-філософ, професор-емерит Ювяскюльського університету.

Освіту Тармо Куннас здобув у Гельсинському, Паризькому, Мюнхенському, Фрайбурзькому та Єльському університетах. Обіймав посаду ад’юнкт-професора загального літературознавства у 1974–1985 роках у Гельсинському університеті, був запрошений читати лекції з фінської мови, культури та літератури у Паризькому університеті у 1974–1977 роках і у Ґьоттинґенському університеті у 1984 році, а з 1985 по 2009 рік працював професором літератури у Ювяскюльському університеті. Був першим директором Фінського інституту в Парижі у 1989–1995 роках.

Дослідницькі інтереси письменника зорієнтовані передусім довкола французької та німецької літератури і філософії. У своїх працях він аналізує філософію Ніцше, Кнута Гамсуна, Мартина Гайдеґґера, досліджує сутність моралі, політики, зла і любові. Провадив наукові розвідки щодо ставлення європейської інтелігенції до фашизму під кутом зору інтелектуальної історії та філософії.


ЗМІ про автора Показати всі (13)
Новини про автора Показати всі (5)
Галерея