Новини

"Культ Дорошенко" на Радио Вести в понедельник, 09.02.2015: "Книга года - 2014". Результаты всеукраинского рейтинга"

Гости: Константин Родик, президент Всеукраинского рейтинга "Книга года", Александр Афонин, президент Украинской ассоциации издателей и книгораспространителей, Анетта Антоненко, издатель.

Констянтин Дорошенко, відомий арт-критик, ведущий програм "Циники", "Культ Дорошенко", "Война миров" на "Радио Вести" для "АНТИдеграданта" рекомендує:

Константин Дорошенко напоминает, что без знания прошлого нет понимания будущего и настоящего, потому рекомендует перечитать "Столетие" Алена Бадью

У програмі «ДОБРИДЕНЬ», 08 жовтня 2014, 14:10 - 14:54 Андрій Рєпа, перекладач, літературознавець, культуролог, есеїст про книжку Алена Бадью «Століття»

Спілкування в прямому ефірі слухачів з відомими вітчизняними артистами, композиторами, письменниками, критиками, культурологами про їхню творчість та культурно-мистецькі процеси в Україні

Форум видавців. Wishlist книжок для дорослих і дітей

На Форумі видавців у Львові цього року буде дуже багато нових книжок. Ось наші ідеї щодо того, на які книжки варто звернути окрему увагу. Також ми вирішили нагадати, де і як можна наживо почути і побачити авторів цих новинок.