Стартував Місяць авторських читань у Львові. Літературний фестиваль відбувається втретє, і щодня до 4 серпня на львів`ян та гостей міста чекають зустрічі не лише з українськими авторами, а й письменниками з Польщі, Чехії, Словаччини та Грузії. Серед учасників фестивалю є і автори «Видавництво Анетти Антоненко», а саме Giorgi Kekelidze . Запрошуємо щодня о 19.00 у кав`ярню «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35). Деталі тут https://goo.gl/8nGLnm.
![](https://anetta-publishers.com/system/attachments/files/000/000/128/original/%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA.JPG?1499523835)
8
лип.
2017