Книги: «СЕКС та РЕЛІГІЯ від балу цноти до благословенної гомосексуальності»

Анотація

Спільне видання з видавництвом «Ніка-Центр».

У книжці відомого норвезького науковця і правозахисника Даґа Ейстей на Ендшьо проаналізовано величезний масив інформації щодо непростих стосунків між сексом і різноманітними релігіями протягом всієї історії людства й у різних світових культурах. Секс та релігія неминуче і нерозривно пов’язані між собою. Релігія забороняє і регулює, засуджує і благословляє, карає і роздає нагороди. Чи є секс священним або стає огидним, цілковито залежить від того, як релігія визначає це. Ваш сексуальний партнер, сімейний стан, колір вашої шкіри і ваша релігія або каста – це все чинники, які можуть привести до порятунку або загибелі. Автор ґрунтовно розглядає низку питань щодо взаємовідносин між сексом і релігією. Серед них: проблема допустимості чи заборони статевих стосунків за межами шлюбу; ставлення різних релігій до дозволу священикам займатися сексом, до гомосексуальних статевих стосунків і сексу між представниками різних рас, до сексуального самозадоволення тощо. 

Книжка, що становить захоплююче дослідження звичаїв, ритуалів і правил, стане у пригоді всім, хто цікавиться питаннями культури, релігії, а також статі та сексуальності.

Про автора

Даґ Ейстейн ЕНДШЬО [Dag Øistein endsjø]

норвезький вчений, письменник та правозахисник . Професор релігієзнавства в Університеті Бергена . Був головою Альянсу з прав людини у 2004-2013 роки. Його роботи з сексуальності в релігії і масовій культурі спонукає до ексцентричної мислення в Норвегії.... Детальніше


ЗМІ про книжку Показати всі (15)
Новини про книжку