Книги: «Геноцидні війни Леніна – Сталіна – Путіна в Україні»

Анотація

Український історик Микола Дорошко аналізує геноцидні війни, що їх упродовж останніх понад сто років ведуть проти нас, українців, сусіди-зайди, ті, хто вкрав у нашого народу власне ім’я, назву держави «Русь», привласнив нашу історію, видаючи її за свою, й уже більше року методично знищує нас як головних і останніх конкурентів у боротьбі за спадщину києворуської держави.

Війни Леніна проти українських національних урядів у 1917–1920 роках були війнами на знищення державності українського народу. Війни Сталіна проти українських селян і культурної еліти української нації стали війнами на знищення української ідентичності. Війни Путіна проти незалежної України з 2014 року мають на меті «остаточне вирішення українського питання». Автор переконаний, що усі ці війни можна вважати геноцидними, тобто такими, що спрямовані на знищення української державності і української політичної нації.

Ця книжка-послання має нагадати світові, що російський імперіалізм становить найбільшу загрозу міжнародній безпеці, адже сутність московської імперії полягає в її маніакальному потязі до зовнішніх завоювань.

Стане у пригоді всім, хто цікавиться причинами і наслідками злочинів російського імперіалізму в Україні.

Про автора

Микола ДОРОШКО

(1962, Україна) – доктор історичних наук (2005), професор (2007), завідувач відділу міжнародного регіонознавства Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Автор понад 170 наукових публікацій з історії України ХХ ст., міжнародних відносин та країнознав... Детальніше