Книги: «На чужині»

Анотація

Чи можлива абсолютна свобода? Непорушний мир? Чиста справедливість? Чи можна вирватися з кайданів, які навішує на кожного суспільство? На чужині, куди тікаєш, бо несила залишатися на батьківщині, теж трапляються нещастя, хтось програє, хтось пізнає смуток і біль. Влада жодної держави світу не ідеальна. Серед своїх завжди є чужі, а серед чужих — свої. Є знедолені, яких не приймає суспільство, та є й їхні однодумці. І завжди хтось бореться за своє життя, за свої переконання й ідеали. Хоч і не завжди зі зброєю в руках.

Роман «На чужині» — про свободу й неволю, пошук власного «я», — змусить замислитися про рамки: як ті, що вибудовує суспільство, так і ті, у які кожен заганяє сам себе — рамки, за межі яких не втечеш, як можеш втекти, покинувши країну.

Про автора

Лі СИН-У [ 이승우 ]

південнокорейський письменник, творчість якого шанують на батьківщині, і — ще палкіше — за кордоном. Його романи перекладаються багатьма мовами світу; подейкують, що якщо хтось із корейських письменників першим і отримає Нобелівську премію з літератури, то це буде саме Лі Син-у. Письменник народив... Детальніше