Книги: «Далеких країв не буває»

Анотація

Події роману відбуваються під час Другої світової війни, навесні 1944 року. Головний герой — учений-археолог зі світовим ім’ям Філіппо Кавальканті. Міністерство культури фашистського уряду Італії відправляє його у відрядження до Брессаноне, щоб перевірити належну підготовку та пакування цінних археологічних і мистецьких творів, призначених для вивезення до Німеччини. Прибувши на місце, літній професор за неприємних обставин знайомиться з підлітком-розбишакою Квінтіно, хлопчиною з південного італійського острова Іск’я.

Зважаючи на війну в країні та напружену ситуацію в регіоні, що загрожує небезпекою їм обом, вони вирішують втекти разом до Рима і намагаються врятувати від незаконного вивезення фашистами з Італії археологічні та культурні цінності. Карколомні пригоди під час подорожі з півночі на південь допомагають таким різним за віком та походженням напарникам здружитися і пізнати справжню цінність життя, людяності, доброти.

Про автора

Франко ФАДЖАНІ [Franco Faggiani]

Франко Фаджані мешкає у Мілані, за фахом – журналіст. Довгий час працював кореспондетом у «гарячих точках» світу, писав на різні теми: економіка, екологія, хроніка, спорт, а протягом останнії років – еногастрономія. Уже давно захоплюється гірським туризмом. Премія Majella Prize 2018 Премія... Детальніше