Книги: «Душа. Пошуки, історія, культура»

Анотація

Спільне видання з видавництвом «Ніка-Центр». 

Складно знайти людину, яка буде стверджувати, що душа не існує. Знайти тих, хто може пояснити, що таке душа майже неможливо. Численні вчені та філософи намагалися усвідомити це явище упродовж усієї історії людства. Чи живе душа після смерті людини? Ми народжуємося з душею чи формуємо її за життя? Можливо, душа – взагалі вигадка, певна метафора? Саме такі запитання ставили видатні мислителі світів та народів.

Норвезький філософ, професор Уле Мартин Гьойстад детально вивчає історію душі протягом трьох тисячоліть від Античності до сучасності, у буддизмі та ісламі. Різні погляди – історичний, літературний, філософський, психологічний та біологічний в книзі «Душа. Пошуки, історія та культура» дає чимало поживи для цікавих висновків та спонукає до роздумів.

Про автора

Уле Мартин ГЬОЙСТАД [Ole Martin Høystad]

(нар. 1947) – норвезький філософ, літературознавець, професор норвезького та данського університетів. Автор низки праць, присвячених літературі, філософії та історії культури. Один із тих, хто посприяв виокремленню міждисциплінарних культурних студій в окрему дисципліну в Скандинавії. Його книжки бул... Детальніше


ЗМІ про книжку