Книги: «Синдром вільного падіння»

Анотація

Іво — самотній інтроверт, який прагне переосмислити своє життя в провінції. Він переїздить до міста, щоб втекти від реальності та позбутись нав’язливих спогадів. У нього посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), нездійснені мрії й велика колекція прочитаних книг. І тут його чекає несподівана пригода. Багата уява перетворює його на детектива, який береться за пошуки таємничої Єви. Чи знайде Іво свою Єву, а водночас і себе?

У тексті чимало алюзій, прихованих і явних цитат, тимчасових зупинок сюжету і поетичних пауз, парадоксів, гіркої іронії, часто — гра слів та сенсів, «текст у тексті». На думку редактора і видавця, перед вами не лише багатообіцяючий літературний дебют, ви поринете в особливу історію несподіваних і мистецьких відкриттів. А неймовірний талант оповідача просто зачарує.

Про автора

Сергій ЛУЩИК

Фото © Віталій Фідик Народився 1988 року у с. Бережки Сарненського р-ну Рівненської області. 2014 року закінчив НМУ ім. О. Богомольця. Працює лікарем-психіатром. У 2021 році брав участь у Карпатській літературній резиденції; лауреат ІІІ премії з поезії конкурсу видавництва «Смолоскип» 2021 р... Детальніше


ЗМІ про книжку
Галерея