Книги: «Огнище. 2 год. 14»

Анотація

Книжка канадського драматурга, молодого автора, але вже обласканого преміями, містить дві п’єси. Хоча назвати ми вирішили однією ємною «ОГНИЩЕ».

Чому?

«Огнищем» Давід Пакет вириває з нас сміх, наче вириває зуб. У цій гостросюжетній п’єсі автор атакує нашу розхитану колективну свідомість і застій, їй притаманний. Людяність та щирість у чудовому слові. Жорстка комедія та драма водночас.

«Огнище» – цикл із трьох раундів з різними персонажами, стосунки яких отруєні через історію із сімейним спадком. Пошуки захисту, спроби подолання дитячої травми – все перетворилось в єдине безжальне реальне життя.

За «Огнище» автор отримав Премію Sony-Labou-Tansi та театральну премію CTD’A.

Водночас трагічне і заплутане, неймовірно оригінальне «Огнище» Давіда Пакета наповнено дивовижними і блискучими роздумами, які передають надзвичайно чутливе бачення світу молодим квебекським драматургом.

7e ciel, Journal Métro

 

«2 год. 14».

Трохи моторошний фрагментований текст балансує між театром і перформансом. Наповнений сюрреалізмом, зосереджений на підлітках і на людській психології загалом. Жвавий, точний, виписаний, немов партитура.

«2 год. 14» – один із тих незабутніх творів, які змушують сміятися, дивуватися і болісно переживати за персонажів.

Нагороджений Премією Sony-Labou-Tansi.

Про автора

Давід ПАКЕТ [David Paquet]

Давід Пакет закінчив Національну театральну школу Канади за програмою «Драматургія» у 2006 році. Найвідоміші його п’єси – «Дикобраз», «2год. 14», «Вхідні дзвінки необмежені», «Мертві бабусі» (у співавторстві), «Огнище», «Історії пернатих і пухнастих» (у співавторстві), «Туфля», «Вага мурах», а так... Детальніше


Галерея