Книги: «Осінь без провини»

Анотація

Аббас Бейдун (1945) — знаний ліванський поет і прозаїк. Його твори перекладено кількома європейськими мовами. Свій перший роман Бейдун видав 2002 року, коли вже був відомим і визнаним арабським поетом.

Події роману розгортаються в ліванському селищі. Тут у родині свого дядька мешкає його головний герой Гассан. Усе починається, коли в селище повертається вбивця матері Гассана — його батько, який 18 років після вчинення злочину переховувався в сусідній країні. Там він стає частиною ісламістського угруповання. Разом із безжальним убивцею повертається його жорстокість.

В «Осені без провини» все відбувається на межі любові й ненависті, і відповіддю на насилля може бути тільки помста, а злочин породжує інший злочин.

Про автора

Аббас БЕЙДУН [ﻋﺒﺎس ﺑﻴﻀﻮن]

Аббас Бейдун (1945) знаний ліванський поет і прозаїк, чиї твори перекладено кількома європейськими мовами. Свій перший роман Бейдун видав 2002 року, будучи вже відомим і визнаним арабським поетом.У прозі Бейдуна першочергово цікавлять сімейні історії та особисті драми. Досліджуючи скрині сімейних тає... Детальніше


ЗМІ про книжку
Новини про книжку
Галерея