Акція: Попередній продаж: Ґабріель Ґарсія Маркес «Скандал сторіччя. Тексти для газет і журналів (1950 – 1984)»

Завершена акція

Попередній продаж: Ґабріель Ґарсія Маркес «Скандал сторіччя. Тексти для газет і журналів (1950 – 1984)»

Акція діє з 06 Вересня 2019 до 05 Жовтня 2019

Ґабріель Ґарсія Маркес (1927 – 2014) – колумбійський письменникжурналіст і політичний діячлауреат Нобелівської премії з літератури 1982 рокуодин із найяскравіших представників «магічного реалізму». Ґабо (як ніжно називають письменника його шанувальники) публічно заявляв, що хоче, аби про нього пам’ятали не як про автора «Ста років самотності» і лауреата відомих літературних премій, а як про репортера: «Я народився журналістом і нині почуваюся ним більше, ніж будь-коли. Це увійшло в мою кров». Допоможе виконати цю волю письменника книжка «Скандал сторіччя» (2018) – збірка його газетних репортажів і колонок.

Тематика п’ятдесяти текстів «Скандалу…» багатосяжна: від політичних переворотів до «особистого Гемінґвея» Маркеса і перукаря президента, від літературщини, привидів минулого й майбутнього та розповіді про те, як пишуть романи і до інсайтів, феномену телепатії й таємниці містичної історії, якій він, один із найвизначніших письменників Латинської Америки, не зміг дати назви.  


Кожен, хто замовить та оплатить книжку у цей період, отримає книжку одним із перших. 

Спеціальна акційна ціна - 240 грн.(повна ціна - 300 грн.)

УМОВИ: 

  1. ЗАМОВИТИ книжку на сайті  «Видавництва Анетти Антоненко» за посиланням,
  2. ОПЛАТИТИ замовлення (вартість книжки та доставки). З умовами можна ознайомитись в розділі КНИГАРНЯ/про інтернет-книгарню,
  3. ОЧІКУВАТИ на книжку. Дата доставки вказана в акційній пропозиції.
Увага доставка буде здійснена після 07 Жовтня 2019
Акційні книжки: