Книги: «ПОПІЛ»

Анотація

Натхненний деякими текстами Стейнбека, автор заглиблюється в драму самотності, ізоляції та, насамперед, смерті. Його головний герой — слабкий, нестабільний, ба більше — досить агресивний юнак Жакоб, який не знає, як подорослішати, і живе, наче замурований у своїй ізоляції. Дізнавшись про смерть батька, він одразу ж забуває це й навіть не розповідає про неї своїй сестрі Рут, з якою тимчасово живе. Так починаються довгі півтора дня від смерті до поховання батька, які змінюють його стосунки з сестрою Рут і подругою Альбою, змушують їх жити на межі, протистояти суспільним умовностям.

П’єсу схвально зустріла публіка. «Попіл» отримав Премію критиків Барселони (2014) та Премію критиків Серрад’Ор (2015); був номінований на Премію Бутака за найкращий текст (2014). Прем’єра фільму на великому екрані відбулася у 2016 році разом з оригінальною музикою каталонського гурту «The New Raemon».

Про автора

Льятцер ҐАРСІЯ [LLÀTZER GARCIA]

(нар. у Жироні в 1981р.) — драматург, режисер театру, доцент. Навчався акторській майстерності в Театральному інституті Барселони. Серед інших ставив п’єси Самюеля Беккета й Шекспіра, був режисером поетичних і музичних вистав. Автор п’єс «Aurevoir, Lumière» (Премія міста Саґунто), «Sweet Nothing» (20... Детальніше