Книги: «ЧЕРВОНА ВОДА»

Анотація

У вересні 1989 року в маленькому хорватському містечку під час рибальського фестивалю зникає сімнадцятилітня Сільва. Розслідування по гарячих слідах не дає жодних результатів. Тим часом бурхливі політичні події у Хорватії — падіння системи, соціальні зміни та війна — починають затьмарювати цей трагічний випадок, про нього всі згодом забувають, окрім Сільвиних родичів, які продовжують пошуки.

Роман «Червона вода» — це двадцятисемирічна історія однієї сім’ї, пошуку відповідей, доль людей, так чи інакше пов’язаних із Сільвією та її зникненням. Водночас це й майже тридцятилітня трагічна історія Хорватії, на тлі якої розвиваються події роману.

Роман Юріци Павичича «Червона вода» нагороджений французькою премією як найкращий перекладений кримінальний роман 2021 року.

Про автора

Юріца ПАВИЧИЧ [Jurica Pavičić]

хорватський прозаїк, сценарист, оповідач і журналіст. Автор дев’яти романів і двох збірок оповідань, він здобув літературну репутацію своїми незвичайними трилерами та кримінальними романами, в яких поєднується соціальний аналіз із глибоким проникненням у морально складні ситуації та людські долі. Йог... Детальніше