Книги: «Прогулянка пропащих»

Анотація

Літній вечір, дорога в Альпах, автобус їде на значній швидкості. У ньому вихователька і четверо підлітків-інклюзивників: нетямуща Поліна, яка бавиться з плюшевим песиком, вважаючи, що він живий і може нажбурити їй на сукню, хтивий мрійник Б’єро, який не оминає жодної дівиці-молодиці, хворобливо запальний шанувальник музики Гун. І нарешті Люк, який добряче непокоїться й панікує через міністра.

Віднедавна цей хлопець брав активну участь у дискусійному форумі. Під чужим іменем він дещо радив міністру, що й спричинило контраверсійну реформу системи охорони здоров’я. Медіа затялися викрити віртуального гуру, який морочив і пошив у дурні посадовця. Тепер Люк має терміново знищити докази свого шахрайства.

Та чи вдасться це йому?

Про автора

Томас САНДОЗ [Thomaz Sandoz]

1967, письменник, гносеолог та доктор психології. Присвячує себе письму у різних формах.  Друкувався у різних видавництвах  Швейцарії та Франції - Grasset, Le Seuil, Presses Universitaires de France - романи ( La balade des perdus (Весняний відбір Премії Рено-2018), Croix de bois, Croix de fer , Male... Детальніше