Автор: «Оксана ФОРОСТИНА»

Оксана ФОРОСТИНА


українська журналісткаписьменниця, видавець. Наприкінці 2015 року під власним видавничим брендом ТАО видала український переклад біографії Ілона Маска "Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє".

Була відповідальною редакторкою часопису «Критика» та проекту "Критичні рішення" (до 2015).

Статті та есе також публікувалися у виданнях Eurozine, Visegrad Insight, The Interpreter, Transit, Res Publica Nowa, Dwutygodnik, Gazeta Wyborcza. Одна з авторів збірки What does Ukraine Think (European Council on Foreign Relations, London, 2015) за редакцією Ендрю Вілсона.

У жовтні 2014 року увійшла у Топ-100 інноваційних лідерів New Europe 100 — рейтинґ, який укладали журнал Res Publica Nowa, компанія Google та газета Financial Times.

Народилася у Львові. 2000 року закінчила Львівський університет, у 1997-1998 рр. працювала в газеті "Молода Галичина".

З 1998 по 2002 була прес-секретарем мистецького об'єднання «Дзиґа», водночас, у 2000-2002, — виконавчим продюсером FM-станції «Радіо Ініціатива», одного з медіа-проектів «Дзиґи».

2003 року повернулася в журналістику, висвітлювала українську політику у щоденній «Львівській газеті», а згодом стала місцевою репортеркою радіо «Голос Америки».

Публікації з'являлися у виданнях «Критика», «Дзеркало тижня»«День»«Власть денег»«Ї» та ін. Співпрацювала зі знімальними групами громадського телебачення Швеції та студії Alaya Production (США).

З 2006 року займалася журналістикою як фрилансер, статті публікувалися зокрема у виданнях BusinessWeekTransitions OnlineThe Ukrainian Observer, згодом працювала у проектах брендінґу та розробки комунікаційних стратегій у консалтинговій компанії pro.mova.

Авторка роману «Duty Free» (2001–2012).