Автор: «Кетлін Р. СМАЙТ [Kathleen R. Smythe]»

Кетлін Р. СМАЙТ [Kathleen R. Smythe]


Кетлін Р. Смайт — професорка історії і керівниця Історичного факультету Університету Ксав’є в Цинциннаті, штат Огайо. Отримала ступінь бакалавра у Вустерському коледжі, штат Огайо. Закінчила магістратуру й отримала докторський ступінь в Університеті Вісконсин-Медісон. З 1997 року викладала історію Африки та історію колоніалізму в Університеті Ксав’є. Протягом останніх десяти років також читає курси з глобалізації, зі сталого розвитку та історії сільського господарства. Докторка Смайт із задоволенням береться за розв’язання складних питань нашого сьогодення, досліджує їх крізь призму історії та заохочує до такого мислення своїх учнів шляхом класної та позакласної роботи. До останньої входить залучення до суспільної роботи для набуття тілесного досвіду з метою відновлення інтелектуального, соціального та кінестетичного зв’язку. Наприклад, під час її курсу «Наш велосипедний біорегіон» учні проводять сім днів у велосипедних екологічних екскурсіях по Цинциннаті з фінальною триденною подорожжю долиною річки Маленьке Майамі.

Смайт має багаторічний досвід роботи в Східній Африці, який вона використовує у своїй творчості. В її першій книжці «Сімейства Фіпа» (2006) розглянуто шляхи інтеграції й осмислення діяльності європейських католицьких місіонерів за часів колоніального періоду. А її друга книжка «Африканське минуле, наше майбутнє» (2015) висвітлила ідеї та інституції в історії Африки, які могли б суттєво розширити наше уявлення про те, що можливо зробити на соціальному, політичному на економічному ґрунті. З 2007 року вона бере активну участь у пропагуванні сталого розвитку як очільник університетського комітету з питань сталого розвитку.

У свій вільний час Кетлін Смайт насолоджується пішими прогулянками, походами, їздою на велосипеді, туризмом, садівництвом, приготуванням їжі, поезією, шиттям, а також любить проводити час із родиною та друзями.