Автор: «К'яра МЕЦЦАЛАМА [Chiara Mezzalama]»

К'яра МЕЦЦАЛАМА [Chiara Mezzalama]


К’яра Меццалама народилася у Римі у вересні 1972 року. Письменниця, перекладачка, психотерапевт. У 2009 році вийшла її перша книга «Я подбаю про тебе» (видавництво Edizioni E/O). Окрім того, вона є авторкою щоденника про серію терористичних актів, що сталися в Парижі: «Хочу бути Charlie: маленький щоденник італійської письменниці, яка живе в Парижі» (видавництво Edizioni Estemporanee 2015).

Її другу книгу «Персидський сад», яка вийшла у видавництві Edizioni E/O, перекладено на французьку та фарсі. Цензура Ірану її заборонила. Її романи публікуються в Італії у видавництві Editions E/O в Римі. Другий роман Le Jardin persan надихнув на створення дитячого альбому Le jardin du dedans-dehors (Les Éditions des Éléphants 2017), проілюстрований Регісом Лежоном, щось на зразок комікса, який отримав численні премії і перекладений багатьма мовами.

Її останній роман Dopo la pioggia (2021) / К'яра Меццалама "Після дощу" номінований на престижну премію Premio Strega.

К’яра викладає літературу в Паризькому інституті італійської культури, співробітничає із журналами «Леджендарія» та «Парктайм Маґазін», є членкинею асоціації «Пікколі Маестрі». Живе на два міста, між Римом та Парижем, має двох дітей.